מה זה טרנסג'נדר?

מה זה טרנסג'נדר?

מה זה טרנסג'נדר?
טרנסג'נדר הוא אדם שהוגדר בעל מגדר מסוים בהתבסס על מין אך חש שהתיאור אינו מייצג את זהותו המגדרית. יש טרנסג'נדרים שעוברים טיפולים רפואיים וכאלה שבוחרים לחיות על פי מגדר אחר ממינם הביולוגי גם ללא התערבות מן הסוג הזה. זהות המגדר נקבעת עבור טרנסג'נדר על פי תחושתו האישית ולא לפי המין שנקבע בלידה. מעבר לכך, יש לציין כי שתי הקבוצות העיקריות של טרנסג'נדרים הן גברים טרנסים ונשים טרנסיות. טרנסג'נדר יכול לכלול תתי קטגוריות שכוללות בין היתר טרנסקסואלים, קרוס דרסר, טרנסווסטים, דראג קווינס ועוד. במרבית המקרים לא מדובר בנושא מגדרי אלא בתחושה אישית של גברים ונשים. בנוסף, בכל מקרה אין בהכרח התאמה בין זהות מינית לבין משיכה מינית. יש טרנסג'נדרים הטרוסקסואלים והומוסקסואלים בשכיחות יחסית דומה.

איך מזהים טרנסג'נדר?
המאפיין הבולט ביותר של טרנסג'נדרים הוא תחושה שלהם מגיל צעיר שהמין בו נולדו לא מתאים להם. ההרגשה מופיעה עם או בלי תמיכה חברתית ומשפחתית וכל אחד משתמש בה בצורה שונה. לא מדובר בסטייה וזכותם של טרנסג'נדרים להרגיש ולהתנהל בדיוק כפי שהם רואים לנכון, אך יש עדיין מספר מגבלות שמונעות זאת. טרנסג'נדרים רבים סובלים מקשיים בגלל חוסר קבלה מהסביבה הקרובה והרחוקה. מבחינה ביולוגית, מי שנולדה במין של אישה יכולה לחוש כבר מגיל צעיר שהיא בן או בעיקר בן. במקרים אלו נוצר חוסר הלימה בין המין הביולוגי והמגדר. מצב דומה מתרחש כאשר בן שנולד בן מבחינה ביולוגית, גדל ומרגיש שהוא בת ולאחר מכן נערה או אישה.

בילוי עם טרנסג'נדר

דרך אתר האינטרנט שלנו תוכלו לפגוש טרנסג'נדרים לבילוי אינטימי ובלתי נשכח. אפשר לתאם את הבילוי לדירות דיסקרטיות ברחבי הארץ או להזמין אותם עד הבית. רק אתם מחליטים מה לעשות בבילוי ובאיזה קצב לעבור את החוויה. מומלץ להשתמש בשירותי האתר על מנת להשוות בין תמונות של דירות דיסקרטיות, לקרוא על אבזור וריהוט וכמובן לשמור על אנונימיות מלאה. אין צורך בהרשמה לאתר על מנת להזמין טרנסג'נדרים לדירות דיסקרטיות. אנחנו מציעים בילוי בלתי נשכח ומזמינים אתכם להצטרף.

אולי תעניין אותך גם...

חדשה בפתח תקווה

חדשה בפתח תקווה

אני בחורה יפיפייה לוהטת בת 29 שופעת עסיסית וסקסית ואני מזמינה אותך לאירוח...
לאוהבי איכות ומביני עיניין בלבד

לאוהבי איכות ומביני עיניין בלבד

אנחנו 2 חברות ואנו מזמינות אותך אלינו לדירה דיסקרטית מפוארת בפתח תקווה...
אינטר ספא בפתח תקווה

אינטר ספא בפתח תקווה

מגוון בנות איכותיות פצצות על במתחם אינטר ספא היוקרתי והמפואר ברמה הגבוהה...
האורגים  7 חולון

האורגים 7 חולון

במיוחד אצלנו באורגים 7 תמצא מגוון רחב של בחורות פצצות על בדיוק כמו בסרטים...
אירופאית בת 20 חדשה בחיפה

אירופאית בת 20 חדשה בחיפה

אני אירופאית בת 20 מחיפה ואני מזמינה אותך לדירה דיסקרטית לעיסוי מפנק ב...
פצצה פרטית בחדרה

פצצה פרטית בחדרה

אני בחורה סקסית מאוד עם חזה גדול, שופע ושיער ארוך מתולתל עד לישבן ואני מזמינה...