ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות

ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות
בישראל קיים נוהל המאפשר ביצוע ניתוח ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות ומהווה תנאי לשינוי הזהות לפי דין. על מנת לשנות את פרט המין נדרשת תעודה רפואית שאושרה על ידי משרד הבריאות בארץ, בעוד לצורך תיקון שינוי קיים נדרש אישור רפואי מהמטפל בחו"ל לצד אישור מרופא בארץ או מבית חולים מוכר. בנוסף, לצרכי תיקון מחייב הנוהל הצגת פסק דין הצהרתי מבית משפט. לאחר מכן ובטופס הבקשה להשלמות ותיקונים בפרטי מרשם האוכלוסין לא מצוינת הקטגוריה "מין", לכן מסמנים את המשבצת "אחר".

איך מבצעים את הניתוח?
יש קריטריונים ברורים לביצוע ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות. הקריטריונים המקצועיים והמקובלים נכתבים על ידי מומחים לתחום, שעוברים הסמכה ומחזיקים בניסיון מעשי. הניתוחים מבוצעים בבתי חולים ציבוריים בלבד ותחת פיקוח ואישור של וועדה בת חמישה מומחים. בין חברי הועדה ישנם פסיכיאטר בכיר ופסיכולוג קליני. מעבר לכך, יש תנאים הכרחיים לביצוע ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות. אחד התנאים הוא חיים תחת זהות המין הנגדי אליו מבקש הקוקסינל להשתייך למשך תקופה של שנתיים לפחות. תנאי נוסף הוא הענקת טיפול הורמונאלי טרם ההתערבות הכירורגית והניתוח, למשל תקופה שנקבעת על ידי הועדה. מטרת התקופה היא לבחון את התגובות הפיזיות והנפשיות של המועמד לזהות המינית החדשה, כמו גם להעריך את מצבו טרם הניתוח. לבסוף נדרש המועמד לחתום על טופס הסכמה וזאת לאחר שהוסברו לו כל ההשלכות והתוצאות האפשריות של ניתוח לשינוי מין.

מה קורה בארצות הברית?

יש גברים ונשים שמתעניינים באפשרות של ניתוח לשינוי מין לקוקסינליות מעבר לים ובעיקר בארצות הברית. תחום שינוי המין במדינה מוסדר ברגולציה מדינתית מופרדת ומותנה בשינוי גניטאלי מלא, כמו בישראל, אך יש גם חידושים כגון הסרת ההכרח בשינוי גניטאלי לצורך שינוי סעיף המין בדרכון. במילים אחרות, בארצות הברית לא צריך לעבור ניתוח כירורגי לשינוי מין כדי לשנות את שם המין המופיע בדרכון. בנוסף, תחום הניתוחים פתוח לשוק הפרטי ולכן אפשר לבצע אותו כחלק מביטוח הבריאות הפרטי. עלות הניתוח גבוהה משמעותית מניתוחים אחרים ויש להיערך אליה מראש.

אולי תעניין אותך גם...

פרטית ודיסקרטית בהרצליה

פרטית ודיסקרטית בהרצליה

היי אני פצצה בלונדינית ממש פצצת על מהרצליה ואני מזמינה אותך אלי לדירה ל...
2 חברות דוגמניות על

2 חברות דוגמניות על

אנחנו 2 חברות דוגמניות פצצות על ברמה שטרם ראית לשתינו גוף מדהים ביותר...
אינטר ספא בפתח תקווה

אינטר ספא בפתח תקווה

מגוון מעסות איכותיות פצצות על במתחם אינטר ספא היוקרתי והמפואר ברמה הגבוהה...
חדש חדש בחדרה

חדש חדש בחדרה

מבחר של מעסות יפות ייפנקו אותך בספא מפואר ואינטימי לאור נרות עם שמנים...
האורגים  7 חולון

האורגים 7 חולון

במיוחד אצלנו באורגים 7 תמצא מגוון רחב של בחורות פצצות על בדיוק כמו בסרטים...
איכותיות לעיסוי ברמת גן

איכותיות לעיסוי ברמת גן

אנחנו 6 בנות אתיופית ישראלית ואירופאית ברמה הגבוהה ביותר שתמצא. ואנחנו מ...